Lak Models Own - Liquorice Allsorts

Na laku, který vám chci dneska ukázat v podstatě nic na ukazování není. Hele:

Úplně normální černá. Na pohled nic víc, nic míň.

Co vidět není:

  • Lak je z ovoněné kolekce Sweet Shop a musím uznat, že vůni lékořice dokáže moderní věda okopírovat dokonale. Až mě to skoro přivádí na myšlenku, jestli lékořicové bonbóny nejsou sami o sobě produktem chemického průmyslu. Takže must have pro všechny pendrekové závislačky. Nebo možná taky ne. Kdoví, co to s člověkem udělá, když v abstinenčním záchvatu vypije lahvičku laku na nehty.
  • Skvělé krytí a lakování. Základní bílá a černá patří do vybavení každé lakové maniačky. Jenže sehnat tu dokonalou není zas tak lehké. V bílé zatím stále hledám. V černé teď nahradila lékořice předchozíhoho favorita s prozaickým názvem Black od značky Color Club
Takže? Lak Models Own Liquorice Allsorts je opravdovsky opravdová černá bez nějakých postranních úmyslů. Kdybyste ji zkoumaly fakt hodně do detailů, tak nejspíš objevíte hnědý podtón jako mají pendreky. Ale možná to bude jen tou vůní. Kryje ve dvou tenkých vrstvách, nepruhuje a ani nedělá díry. V první vrstvě vytvoří základ, v druhé se krásně rozlije do jednolité neprůhledné vrstvy. Navíc zůstává dokonale lesklá.

O výdrži toho zatím moc nevím. Musela jsem lak vyfotit a sednout k blogu hned, jak jsem ho dala na nehty. 

A kde ho koupit? Já nakupuju přímo z Anglie na stránkách modelsownit.com. Před krátkou dobou měli velkou akci, která v porovnání s moji strategií v poslední době "NIC NEKUPOVAT" zase tak výhodná nebyla, ale co už. Ze starých kolekcí MO už jsem naštěstí dřív nakoupila vše, po čem jsem toužila, takže jsem koupila "pouze" celou kolekci Color Chrome a k tomu přihodila tu černou, aby bylo na co razítkovat.

O metalických lacích, které já miluju, většina nenávidí a já je chápu, bych se chtěla rozepsat zítra (čti do týdne.) Dala jsem sama sobě ultimátum a poslední šanci, že se buď do konce března rozepíšu, nebo už své věčné pokusy o blogy nadobro zabalím. Tož mi držte palce.1 komentář:

  1. Tyhle laky mě kdysi moc lákaly. Momentálně používám gellaky od SH, takže všechny ostatní jsou teď na druhé koleji.
    Co mě udivilo nejvíc na tomhle laku je ta vůně (pro mě teda pendrekový smrad :-)), vůbec si neumím představit, že by lak jakkoli voněl :-) Btw. metalické laky mě zajímají, takže držím palce a těším se :-))
    Stars by Lucy

    OdpovědětVymazat